Hodt Film - Multi Film 20 litrů Ochrana proti korozi

105

HODT Multi Film je  ve vodě rozpustná "hybridní" nátěrová hmota, která obsahuje nejen fyzikálně schnoucí disperzi epoxidové pryskyřice, ale také oxidačně schnoucí pojivo. Tato kombinace pryskyřic poskytuje snadno použitelný, uzavřený elastický tvrdý základní nátěr pro ochranu proti korozi pro širokou řadu kovů a  čirý, lesklý a proti UV záření odolný vrchní nátěr.

Bezpečnostní a Technický list najdete ve složce SOUBORY.

  • 8 198,30 Kč bez DPH
  • Skladem
9 920 Kč / ks
Kategorie: HODT FILM
Hmotnost: 21 kg
 

HODT Multi Film má vynikající přilnavost k většině podkladů včetně pozinkované oceli, starých nátěrů, hliníku, mědi a betonu.

HODT Multi Film může být používán pro výrobu betonu, modifikovaného polymery. Přípravek Multi Film, přidaný do portlandského cementu, dává nový výrobek s neobvyklými vlastnostmi. Polymerní beton má velmi vysokou pevnost, je neabsorbující a má výjimečnou odolnost vůči kyselinám.

HODT Multi Film lze také použít jako silný povrchový vnější nátěr (tloušťka vrstvy více než 2 mm) pro podzemní potrubí. Tento nános je elastický, odolný vůči vysokým teplotám (přesahujícím 100 °C) a poskytuje vynikající, chemicky odolnou bariéru vůči korozi


Velmi nízký podíl těkavých organických látek
Vysoká stabilita vůči vodě
Nehořlavý
Vynikající odolnost vůči korozi
Výrobek lze nanášet postřikem nebo štětcem
Lze jej ředit vodou v jakémkoliv poměru

Balení: kovový kbelík 20 l


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: